Willis Towers Watson’da Türkiye Operasyonu Tarık Serpil’e Emanet

Tarık Serpil, Willis Towers Watson Türkiye’yi, insan ve risk alanlarında çözümler geliştiren bir dizi uzmanlık alanında büyütmekten ve geliştirmekten sorumlu olacak.

20 yıl boyunca Marsh’ta çeşitli görevler üstlenen, Willis Towers Watson Türkiye’ye Eylül 2016’da Kurumsal Risk ve Brokerlik Genel Müdürü olarak katılan Tarık Serpil, söz konusu görevini sürdürmeye devam edecek. 

Willis Towers Watson’ın bir önceki Genel Müdürü Süha Alıcı bundan sonra şirkete danışman olarak katkı sağlamaya devam edecek. Atamayla ilgili görüşlerini bildiren Willis Towers Watson Orta & Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika CEO’su Pamela Thomson-Hall, “Türkiye, büyük potansiyeli olan dinamik bir pazar. Son yıllarda kurumsal risk ve brokerlik alanındaki işlerimizi başarılı bir şekilde geliştiren Tarık Serpil’in, müşteri çözümlerimizi geliştirmeye odaklanarak Türkiye’deki işlerimizi daha da büyütmek için stratejik vizyon ve liderlik deneyimine sahip olduğuna inanıyoruz. Süha Alıcı’ya da şirketimize kuruluşundan itibaren olan bağlılığı ve değerli liderliği ile bugünkü başarılı noktasına gelmesindeki çalışmaları için teşekkür ediyor, bundan sonraki dönemde vereceği destekten ötürü memnuniyet duyuyoruz.” dedi.