İleri Düzey Eğitim Programları Mart’ta Başlıyor

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV), İleri Düzey Sigortacılık Eğitim Programları’nın mart ayı itibarıyla başlayacağını duyurdu. Eğitimler online olarak gerçekleşeceği için Türkiye’nin her yerinden katılım mümkün olacak.   

TSEV’in resmi internet sitesinde yer açıklamada “Sigorta sektörünün deneyimli çalışanlarının teknik bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla gerçekleştirilen İleri Düzey Sigortacılık Eğitim Programları, mart ayında başlamak üzere planlandı. Covid-19 önlemleri çerçevesinde İleri Düzey Sigortacılık Eğitim Programı bu sene de online olarak gerçekleşecek” denildi.

İleri Düzey Sigortacılık Eğitim Programları’na katılmak isteyenlerde yine TSEV tarafından verilen Temel Sigortacılık Eğitim Programı’nı tamamlamaları veya sigorta sektöründe en az 5 yıl çalışmış olmaları koşulu aranıyor. Eğitimin ardından TSEV’in eğitmen kadrosundan oluşan jüriye bir proje sunan katılımcılar, projeleri puanlandıktan sonra programdan mezun olmaya hak kazanacak.

Detaylı bilgi için http://www.tsev.org.tr/sayfa/ileri-duzey-sigortacilik-egitim-programi adresini ziyaret edebilirsiniz.