Didem Özsoy Dirican’a NN Hayat’ta Yeni Görev

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’te Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Didem Özsoy Dirican atandı.

NN Hayat ve Emeklilik’te 2017 yılından bu yana Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Didem Özsoy Dirican; NN Hayat ve Emeklilik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Ocak 2019’da yeni görevine başlayan Didem Özsoy Dirican, Tarsus Amerikan Koleji’nin ardından 1997 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Kariyer yolculuğuna Körfezbank’da Yönetici Adayı programı ile başlayan Dirican; 7 yıl bankacılık sektöründe farklı görevler üstlendi. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde Finans ve Pazarlama Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Dirican; Mayıs 2013’te NN Hayat ve Emeklilik Ailesi’ne katıldı. Bankasürans Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görevine başlayan Dirican; aynı şirkette 2016’da İş Ortaklığı Müdürü, 2017 yılında ise Bankasürans ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu. Dirican, 2019 itibarıyla ise NN Hayat ve Emeklilik’te Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.