TSEV, Sigortayı Anlatan En Güzel Kareleri Ödüllendirecek

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) ‘‘Kadrajımda Sigorta Fotoğraf Yarışması’’ ile ‘sigorta’yı anlatan en güzel üç kareyi ödüllendirecek. Son başvuru tarihi 12 Mayıs 2019 olarak açıklandı.

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Kadrajımda Sigorta Ödüllü Fotoğraf Yarışması’na katılım süreci devam ediyor. Her yıl mayıs ayının son haftası kutlanan Sigorta Haftası’nda ödülleri dağıtılacak olan yarışma ile sigortanın bilinirliğini artırmak ve sigorta bilincine katkıda bulunmak amaçlanıyor.

Yarışma sonunda “Sigorta”yı doğrudan veya dolaylı olarak anlatan en güzel üç fotoğraf karesi, fotoğraf veya sigorta konusunda uzman kişilerden oluşan seçici kurul tarafından ödüllendirilecek. Dereceye giren üç fotoğraf, yine seçici kurul tarafından seçilecek 30 fotoğrafla birlikte “Sigorta Haftası” boyunca Milli Reasürans TAŞ Sanat Galerisi’nde fotoğrafseverlerin ziyaretine açılacak. Son katılım tarihi 12 Mayıs 2019 saat 23.59 olan “Kadrajımda Sigorta Ödüllü Fotoğraf Yarışması” hakkında detaylı bilgi için www.kadrajimdasigorta.com adresini ziyaret edebilir; www.tsev.org.tr adresinden sisteme kayıt olarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.